Drage dijakinje in dragi dijaki našega 1. letnika!

Upam, da ste preživeli lepe in brezskrbne počitnice. Vesela sem, da boste kot naša osemindvajseta generacija v šolskem letu 2024/2025 obiskovali Gimnazijo Slovenj Gradec.

Sporočam vam, da se bo pouk v novem šolskem letu pričel v naši stavbi na Gosposvetski 2 v ponedeljek, 2. septembra 2024, ob 8. uri. Zbrali se boste v parku pred šolo, po uvodnem srečanju pa vas bodo razredniki seznanili z urnikom in ostalimi nujnimi informacijami. Ob 9.30 se bo tudi za vas začel redni pouk, zato imejte s sabo kakšen zvezek in pisalo. Vsak bo dobil svojo garderobno omarico, zato prinesite s sabo ključavnico (cilindrično obešanko).

Prepričana sem, da se boste kot gimnazijci imeli lepo, a vseeno v celoti izkoristite brezskrbnost zadnjih počitniških trenutkov.

Lep pozdrav.

Ravnateljica Gimnazije Slovenj Gradec